Дніпро-1 - Славія: огляд і результат матчу Ліги конференцій 17.08.2023

Нічия нічим не допомогла колективу Олександра Кучера.
2023 г., 17 серпня, 22:52
scdnipro1.com.ua

СК Дніпро-1 у Кошице зустрівся зі Славією в рамках квалаїфікації Ліги Європи.

Зазначимо, що в старті, як порівняти з першою грою, з'явилися Євген Пасіч, Сергій Горбунов і Олександр Каплієнко.

Команди відіграли рівний перший тайм, але перший момент створила Славія. Вацлав Юречка прийняв пас у штрафному майданчику Дніпра-1, але Яків Кінарейкін врятував свою команду.

Потім лідер "спортклубівців" Олександр Піхальонок відповів своїм моментом, але тут знову був сильнішим воротар. А ось уже в компенсований час з ударом Валентина Рубчинського голкіпер Славії ніяк не міг впоратися. Завдяки голу хавбека Дніпро-1 вийшов уперед.

Після перерви команди створили лише один по-справжньому небезпечний момент і, на жаль, він був саме на рахунку Славії. Уже згаданий Юречка знову отримав можливість відзначитися забитим голом, і цього разу нею скористався.

У бригади арбітрів була підозра, що форвард забіг в офсайд, але, на жаль, гол виявився все ж чистим і завдяки цьому чеська команда зрівняла рахунок.

Цей гол виявився останнім у матчі. Команди розійшлися миром, що ніяк не допомогло Дніпру-1.

Колектив Олександра Кучера вилетів у Лігу конференцій через програш у першому матчі з рахунком 3:0.