Кривбас - Шахтар: огляд та результат матчу чемпіонату України 20.08.2023

Команди подарували нейтральним глядачам неймовірну виставу з купою голів та емоцій.
2023 г., 20 серпня, 21:14
Кривбас - Шахтар / shakhtar.com

У рамках четвертого туру чемпіонату України Кривбас удома прийняв донецький Шахтар.

Матч для криворіжників почався жахливо. Вже на 8 хвилині Олексій Кащук відкрив рахунок після атаки, яку організували Гіоргі Гочолеішвілі та Олександр Зубков. Трохи пізніше Криськів подвоїв перевагу своєї команди.

Проте, у колективу Юрія Вернидуба знайшлися сили, щоб прийти до тями. На 24 хвилині Дмитро Хомченовський після передачі Івана Дібанго відіграв один м'яч, але ще до перерви Криськів оформив дубль. Втім, рахунок 1:3 не довго горів на табло, адже після ще одного асиста Дібанго Олег Кожушко знову скоротив відставання у рахунку.

Вже у другому таймі Данило Безкоровайний відновив паритет і здавалося, що Кривбас захоче навіть зачепитися за перемогу, але цей план зруйнувало вилучення Дмитра Хомченовського.

На щастя, для вболівальників господарів, і, на жаль, для фанатів гостей, у нерівних складах команди грали не дуже довго, адже на 85 хвилині Артем Бондаренко був вилучений з поля, а за кілька хвилин до кінця матчу вже "гірники" залишились у меншості після другої жовтої для Дмитра Чигринського.

Статистика матчу чемпіонату України Кривбас - Шахтар

Кривбас - Шахтар 3:3

Голи : Хомченовський, 24, Кожушко, 44, Безкоровайний, 64 - Кащук, 8, Криськів, 18, 43.

Володіння м'ячем : 52% - 48%
Удари : 11 - 13
Удари у ворота : 4 - 6
Атаки : 60 - 82

Кривбас: Кліщук — Понєдєльнік, Стецьков, Бескоровайний, Дібанго — Іліч (Приходько, 80), Бізімана (Блізніченко, 79), Хомченовський — Задерака, Кожушко (Дебелко, 46), Луньов (Вакулко, 71).

Шахтар: Різник — Гочолеішвілі, Чигринський, Матвієнко, Топалов — Степаненко — Зубков, Бондаренко, Криськів (Назарина, 61), Кащук (Келсі, 62) — Сікан.

Попередження: Хомченовський, Бескоровайний, Кожушко, Понедельник — Топалов, Чигринский

На 73-й хвилині був вилучений Дмитро Хомченовський (Кривбас) (грубе порушення).

На 84-й хвилині був вилучений Артем Бондаренко (Шахтар) (грубе порушення).

На 90+4-й хвилині був вилучений Дмитро Чигринський (Шахтар) (друге попередження).

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Шахтар Кривбас