Динамо - Бешикташ: огляд та результат матчу Ліги конференцій 24.08.2023

Команди влаштували видовищну стрілянину.
2023 г., 24 серпня, 22:10
Динамо - Бешикташ / Getty Images

У четвер, 24 серпня, у рамках кваліфікації Ліги конференцій київське Динамо зіграло з турецьким Бешикташем.

Кияни почали досить активно, Ванат мав непогані шанси на початку зустрічі, але незабаром небезпечними моментами почали відповідати і гості. І у турків моменти були куди гострішими.

Проте на 38-й хвилині Денис Попов привіз пенальті у ворота "Динамо", зігравши рукою. Абубакар ударив ліворуч, Бущан стрибнув праворуч. Кияни мають ще тайм, щоб врятувати цей матч.

І у другому таймі вони намагалися. Вже на 47-й хвилині Караваєв зрівнює рахунок, проте арбітр зафіксував офсайд у Дубінчака, що віддав передачу. Але трохи пізніше гарним ударом у дев'ятку Шапаренко таки зрівняв рахунок.

Однак на 63-й хвилині Коллі знову виводить Бешикташ уперед. "Синьо-білі" відповіли миттєво ударом Волошина, 2:2. Буяльський мав пару моментів до кінця матчу, але не вистачило точності та удачі. Зате вже в додатковий час турки спіймали динамівців на контратаці і все-таки вирвали перемогу.

Статистика матчу Ліги конференцій Динамо – Бешикташ

Динамо - Бешикташ 2:3
Голи : Шапаренко, 60, Волошин, 66 - Абубакар (пенальті), 40, Коллі, 64, Зайнтудінов, 90+5

Володіння м'ячем: 49% – 51%
Удари: 10 – 10
Удари у ворота: 6 - 6
Фоли: 8 - 8
Атаки: 88 - 94

Динамо: Бущан – Тимчик, Попов, Сирота, Дубінчак – Сидорчук, Шапаренко – Караваєв (Беніто, 90+6), Буяльський (Царенко, 90), Волошин (Діалло, 76) – Ванат.

Бешикташ: Гюнок – Розьє, Амарті, Коллі, Масуаку (Зайнутдінов, 46) – Учан (Окслейд-Чемберлен, 86), Хаджіахметович, Жедсон Фернандеш – Булут, Абубакар (Тосун, 89), Мулека.

Попередження : Дубінчак, 90+1 - Розьє, 79, Хаджіахметович, 89