Евертон з Миколенком вийшов у наступний раунд Кубку Ліги

"Іриски" ледве дотиснули Донкастер.
2023 г., 30 серпня, 23:58
Евертон
Евертон

У рамках 1/32 фіналу Кубка англійської Ліги Евертон у гостях зустрівся із Донкастер Роверс.

У цьому матчі "іриски" проводили ротацію, що дозволило вийти на поле вперше цього сезону Віталію Миколенко.

Несподівано саме номінальні господарі першими створили небезпечний момент, а потім ще один ближче до кінця першого тайму. Евертон зміг відповісти лише за кілька хвилин до закінчення першого тайму, але потім пропустив.

Томмі Роу віддав чудову передачу на Джо Айронсайда, який і відправив м'яч у ворота мерсисайдців перед перервою.

Після відновлення гри Шон Дайч зробив низку замін, які допомогли змінити хід зустрічі. На 72 хвилині Бето відзначився першим голом у складі нової команди, на 82 хвилині Арно Данджума, який також перебрався цього літа в команду мав чудовий шанс вивести команду вперед, але йому не вдалося. За хвилину дубль оформити не вдалося Бето, але "іриски" все ж таки вирвали перемогу.

За кілька хвилин до кінця поєдинку згаданий Данджума отримав м'яч біля штрафного майданчика і відправив його в лівий нижній кут воріт Донкастера. Підсумок – вимучена перемога фаворита з рахунком 1:2.