Черговий молодий діамант Брайтона де Дзербі повторив досягнення легенд Ліверпуля

Еван Фергюсон записав на свій рахунок перший хет-трик в АПЛ.
2023 г., 2 вересня, 21:16
Еван Фергюсон

У рамках четвертого туру чемпіонату Англії Брайтон, який очолює екс-тренер Шахтаря Роберто де Дзербі, грає із Ньюкаслом.

Молодий талант "чайок" Еван Фергюсон оформив у цьому матчі хет-трик, забивши на 27, 65 та 70 хвилинах матчу.

Таким чином, 18-річний ірландський форвард потрапив у компанію до Майкла Оуена, Роббі Фаулера та Кріса Барта-Вільямса, які є єдиними футболістами, які забивали три м'ячі в матчі чемпіонату Англії у віці 18 років і молодше.

Зазначимо, що на момент написання новини у матчі триває другий тайм. Рахунок у поєдинку – 3:0 на користь Брайтона. Фергюсона зняли з поля на 80 хвилині.

Раніше повідомлялося, що Ерлінг Голанд встановив рекорд АПЛ.