Німеччина U-17 - Франція U-17 2:2 (за пен. 4:3): огляд матчу та результат гри 02.12.2023

Німецькі футболісти тепер вважаються найкращими у світі на юнацькому рівні.
2023 г., 2 грудня, 18:30
Збірна Німеччини U-17 / Getty Images

У суботу, 2 грудня, в Індонезії добіг кінця чемпіонат світу 2023 року серед гравців до 17 років.

У фінальному поєдинку зійшлися дві європейські збірні – Німеччина зустрілася з Францією.

У першому таймі німці вийшли вперед за рахунок голу Періса Бруннера, який реалізував пенальті, а на старті другого тайму Ноа Дарвіх подвоїв перевагу своєї команди.

Однак всього через дві хвилини Саймон Буабре відіграв один м'яч. Незабаром Німеччина залишилася в меншості, оскільки Віннерса Осава було вилучено за другу жовту картку.

За п'ять хвилин до кінця основного часу Матіс Амугу врятував французів від поразки. Як виявилося, лише на якийсь час.

Переможець турніру визначався в серії післяматчевих пенальті, де відзначилися обидва воротарі, які взяли по два удари. Але у Франції все ж таки виявилося на одну невдалу спробу більше, що і принесло збірній Німеччини підсумкову перемогу.