Збірна України з пляжного футболу стала переможцем Євроліги-2024

У фіналі наша команда знову розгромила ОАЕ.
21 липня, 22:35
Збірна України з пляжного футболу / beachsoccer.com

У неділю, 21 липня, в Батумі відбувся фінальний поєдинок Євроліги-2024 у дивізіоні B між Україною та ОАЕ.

Раніше наша команда вже зустрічалася з цим суперником, на груповому етапі підопічні Костенка розгромили ОАЕ з рахунком 5:2.

У фінальному ж поєдинку Україна швидко відкрила рахунки, але після цього довелося стримувати натиск суперника, який все ж зумів відзначитися двічі. На щастя, на перерву команди йшли за рівного рахунку - Зборовський відновив паритет.

А вже другий і третій тайми залишилися повністю за нашою командою, забивши в кожному з них по м'ячу, Україна гарантувала собі перемогу і підвищення в класі.