Трубін увійшов в історію воротарів-авторів голів Ліги чемпіонів
У матчі 8-го туру Ліги чемпіонів Анатолій Трубін на 90+8-й хвилині зумів забити гол у ворота мадридського Реала.
Тим самим український голкіпер став восьмим українцем, який забивав "королівській" команді, а також п'ятим автором гола в історії Ліги чемпіонів серед воротарів.
До Анатолія голами відзначалися голкіпери Ганс-Йорг Бутт, Сінан Болат, Вінсент Еньєама та Іван Проведель.
Porteros que marcaron goles en la UEFA Champions League:
— MisterChip (Alexis) (@2010MisterChip) January 28, 2026
Hans-Jörg Butt 🇩🇪
13.09.2000 – Hamburgo vs Juventus a Van der Sar (penalti)
12.03.2002 – Leverkusen vs Juventus a Buffon (penalti)
08.12.2009 – Bayern Múnich vs Juventus a Buffon (penalti)
Sinan Bolat 🇧🇪
09.12.2009 –…
Також, крім Трубіна, мадридському Реалу серед українців забивали Артем Мілевський, Євген Коноплянка, Роман Яремчук, Андрій Шевченко, Олександр Зубков, Олег Саленко та Сергій Ребров.
Як пройшов матч Бенфіка - Реал і як португальській команді вдалося вирвати перемогу і місце в плей-офф Ліги чемпіонів, можна дізнатися на нашому сайті .
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!