Форвард Атлетіко визнаний найкращим гравцем тижня в Лізі чемпіонів
Нападник Атлетіко Александер Сьорлот став найкращим гравцем тижня в Лізі чемпіонів за підсумками стикових матчів-відповідей головного єврокубка.
Форвард мадридської команди здобув перемогу у голосуванні на офіційному сайті УЄФА.
Читайте також: Атлетіко з хет-триком Сьорлота переграв Брюгге
30-річний норвежець оформив хет-трик у стиковому матчі-відповіді з Брюгге, чим допоміг "матрацникам" розгромити суперника з рахунком 4:1 і вийти в 1/8 фіналу турніру після нічиєї 3:3 у першому поєдинку.
Окрім Сьорлота, на нагороду також претендували вінгер Буде/Глімт Єнс Петтер Гауге, який забив гол і зробив асист у матчі з Інтером (2:1), півзахисник Реала Орельєн Чуамені, на рахунку якого гол у поєдинку проти Бенфіки (2:1), та форвард Галатасарая Віктор Осімген, який забив Ювентусу (2:3).
1st: Alexander Sørloth
— UEFA Champions League (@ChampionsLeague) February 26, 2026
2nd: Jens Petter Hauge
3rd: Aurélien Tchouaméni
4th: Victor Osimhen
Hat-trick hero Sørloth wins Player of the Week! ⚽⚽⚽@PlayStationEU | #UCLPOTW pic.twitter.com/3dWEYHyZDn
Нагадаємо, на ISPORT доступні розклад і результати матчів Ліги чемпіонів.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!