Ліга чемпіонів: розклад та результати матчів

До вашої уваги результати та календар усіх матчів Ліги чемпіонів сезону-2022/23.
Сьогодні, 08:30
Кубок Ліги чемпіонів
Кубок Ліги чемпіонів

Ліга чемпіонів – головний клубний турнір Європи, а в сезоні-2022/23 пройде вже 31-й розіграш. Чинним чемпіоном турніру є мадридський Реал, який є рекордсменом за кількістю виграних Кубків.

Фінальний поєдинок ЛЧ-2022/23 пройде у Туреччині на стамбульському стадіоні Ататюрк. Матч відбудеться 10 червня 2023 року.

Через повномасштабне вторгнення сусідньої країни-терориста на територію України УЄФА ухвалило рішення про усунення команд із РФ від участі у цьому розіграші Ліги чемпіонів.


Розклад жеребкування Ліги чемпіонів

7 червня 2022 року - попередній раунд кваліфікації;
14 червня 2022 року - перший раунд кваліфікації;
15 червня 2022 року - другий раунд кваліфікації;
18 липня 2022 року - третій раунд кваліфікації;
1 серпня 2022 року - плей-офф раунд кваліфікації;
25 серпня 2022 року - жеребкування групового етапу;
7 листопада 2022 року - жеребкування 1/8 фіналу;
17 березня 2023 року - жеребкування 1/4, 1/2 та фіналу.


Розклад матчів Ліги чемпіонів

Кваліфікація:

21 червня 2022 року - півфінали попереднього раунду;
24 червня 2022 року - фінали попереднього раунду;
5-6 липня 2022 року - перші матчі першого раунду кваліфікації;
12-13 липня 2022 - матчі-відповіді першого раунду кваліфікації;
19-20 липня 2022 року - перші матчі другого раунду кваліфікації;
26-27 липня 2022 - матчі-відповіді другого раунду кваліфікації;
2-3 серпня 2022 року - перші матчі третього раунду кваліфікації;
9 серпня 2022 - матчі-відповіді третього раунду кваліфікації;
16-17 серпня 2022 року - перші матчі плей-офф раунду кваліфікації;
23-24 серпня 2022 - матчі-відповіді плей-офф раунду кваліфікації.

Груповий етап:
6-7 вересня 2022 року - перший тур;
13-14 вересня 2022 року - другий тур;
4-5 жовтня 2022 року - третій тур;
11-12 жовтня 2022 року - четвертий тур;
25-26 жовтня 2022 року - п'ятий тур;
1-2 листопада 2022 року - шостий тур.

Плей-офф:
14-15 лютого 2023 року - перші матчі 1/8 фіналу (перша група);
21-22 лютого 2023 року – перші матчі 1/8 фіналу (друга група);
7-8 березня 2023 - матчі-відповіді 1/8 фіналу (перша група);
14-15 березня 2023 - матчі-відповіді 1/8 фіналу (друга група);
11-12 квітня 2023 року - перші матчі 1/4 фіналу;
18-19 квітня 2023 - матчі-відповіді 1/4 фіналу;
9-10 травня 2023 року - перші матчі півфіналів;
16-17 травня 2023 - матчі-відповіді півфіналів;
10 червня 2023 року – фінал.


Результати матчів

Плей-офф раунд кваліфікації

Перші матчі

Вівторок, 16 серпня

22:00 Буде-Глімт (Норвегія) - Динамо Загреб (Хорватія)
22:00 Копенгаген (Данія) - Трабзонспор (Туреччина)
22:00 Рейнджерс (Шотландія) - ПСВ (Нідерланди)

Середа, 17 серпня

19:45 Карабах (Азербайджан) - Вікторія Пльзень (Чехія)
22:00 Динамо Київ (Україна) - Бенфіка (Португалія)
22:00 Маккабі Хайфа (Ізраїль) - Црвена Звезда (Сербія)

Матчі-відповіді

Вівторок, 23 серпня

22:00 Бенфіка (Португалія) - Динамо Київ (Україна)
22:00 Вікторія Пльзень (Чехія) - Карабах (Азербайджан)
22:00 Црвена Звезда (Сербія) - Маккабі Хайфа (Ізраїль)

Середа, 24 серпня

22:00 Динамо Загреб (Хорватія) - Буде-Глімт (Норвегія)
22:00 Трабзонспор (Туреччина) - Копенгаген (Данія)
22:00 ПСВ (Нідерланди) - Рейнджерс (Шотландія)

Третій відбірковий раунд

Перші матчі

Вівторок, 3 серпня

Шериф (Молдова) - Вікторія Пльзень (Чехія) - 1:2
Лудогорець (Болгарія) - Динамо Загреб (Хорватія) - 1:2
Монако (Франція) – ПСВ (Нідерланди) – 1:1
Уніон (Бельгія) - Рейнджерс (Шотландія) - 2:0
Бенфіка (Португалія) – Мідьтюлланд (Данія) – 4:1

Середа, 4 серпня

Буде-Глімт (Норвегія) - Жальгіріс (Литва) - 5:0
Карабах (Азербайджан) - Ференцварош (Угорщина) - 1:1
Маккабі Хайфа (Ізраїль) - Аполлон (Кіпр) - 4:0
Динамо (Україна) – Штурм (Австрія) – 1:0
Црвена Звезда (Сербія) - Пюнік (Вірменія) - 5:0

Матчі-відповіді

Вівторок, 9 серпня

Жальгіріс (Литва) - Буде-Глімт (Норвегія) - 1:1
Аполлон (Кіпр) - Маккабі Хайфа (Ізраїль) - 2:0
Вікторія Пльзень (Чехія) - Шериф (Молдова) - 2:1
Пюнік (Вірменія) - Црвена Звезда (Сербія) - 0:2
Мідьтюлланд (Данія) - Бенфіка (Португалія) - 1:3
Динамо Загреб (Хорватія) - Лудогорець (Болгарія) - 4:2
Ференцварош (Угорщина) - Карабах (Азербайджан) - 1:3
ПСВ (Нідерланди) - Монако (Франція) - 3:2 д.ч.
Штурм (Австрія) - Динамо (Україна) - 1:2 д.ч.
Рейнджерс (Шотландія) - Уніон (Бельгія) - 3:0

Другий відбірковий раунд

Матчі-відповіді

Вівторок, 26 липня

Вікторія Пльзень (Чехія) - ХІК (Фінляндія) - 5:0
Дюделанж (Люксембург) - Пюнік (Вірменія) - 1:4
Шемрок Роверс (Ірландія) - Лудогорець (Болгарія) - 2:1
АЕК Ларнака (Кіпр) - Мітьюлланд (Данія) - 1:1 (пен.3:4)
Шериф (Молдова) - Марібор (Словенія) - 1:0
Шкупі (Македонія) - Динамо Загреб (Хорватія) - 0:1

Середа, 27 липня

Мальме (Швеція) - Жальгіріс (Литва) - 0:2
Цюріх (Швейцарія) - Карабах (Азербайджан) - 2:2
Олімпіакос (Греція) - Маккабі Хайфа (Ізраїль) - 0:4
Фенербахче (Туреччина) - Динамо (Україна) - 1:2
Слован (Словаччина) - Ференцварош (Угорщина) - 1:4
Буде-Глімт (Норвегія) - Лінфілд (Північна Ірландія) - 8:0

Перші матчі

Вівторок, 19 липня

Жальгіріс (Литва) - Мальме (Швеція) - 1:0
Карабах (Азербайджан) - Цюріх (Швейцарія) - 3:2
Пюнік (Вірменія) - Дюделанж (Люксембург) - 0:1
Лудогорець (Болгарія) - Шемрок Роверс (Ірландія) - 3:0
Мітьюлланд (Данія) - АЕК Ларнака (Кіпр) - 1:1
Лінфілд (Північна Ірландія) - Буде-Глімт (Норвегія) - 1:0
Динамо Загреб (Хорватія) - Шкупі (Македонія) - 2:2

Середа, 20 липня

ХІК (Фінляндія) - Вікторія Пльзень (Чехія) - 1:2
Маккабі Хайфа (Ізраїль) - Олімпіакос (Греція) - 1:1
Динамо (Україна) - Фенербахче (Туреччина) - 0:0
Ференцварош (Угорщина) - Слован (Словаччина) - 1:2
Марібор (Словенія) - Шериф (Молдова) - 0:0


Перший відбірковий раунд

Матчі-відповіді

Вівторок, 12 липня

РФШ (Латвія) – ХІК (Фінляндія) - 2:1 (4:5 пен.)
Карабах (Азербайджан) - Лех (Польща) - 5:1
Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) - Шкупі (Македонія) - 2:0
Шериф (Молдова) - Зринськи (Боснія та Герцеговина) - 1:0
Жальгіріс (Литва) - Балкані (Косово) - 1:0
Тірана (Албанія) – Дюделанж (Люксембург) - 1:2
Хіберніанс (Мальта) - Шемрок Роверс (Ірландія) - 0:0
Сутьєска (Чорногорія) - Лудогорець (Болгарія) - 0:1
Вікінгур Рейк'явік (Ісландія) - Мальме (Швеція) - 3:3

Середа, 13 липня

Шахтар Солігорськ (Білорусь) – Марібор (Словенія) - 0:2
Динамо Батумі (Грузія) - Слован (Словаччина) - 1:2 д.ч.
Клаксвік (Фарерські острови) – Буде-Глімт (Норвегія) - 3:1
Ференцварош (Угорщина) - Тобол (Казахстан) - 5:1
ЧФР Клуж (Румунія) – Пюнік (Вірменія) - 2:2 (3:4 пен.)
Лінфілд (Північна Ірландія) - ТНС (Уельс) - 2:0 д.ч.

Перші матчі

Вівторок, 5 липня

Пюнік (Вірменія) – ЧФР Клуж (Румунія) - 0:0
Мальме (Швеція) - Вікінгур Рейк'явік (Ісландія) - 3:2
Лудогорець (Болгарія) - Сутьєска (Чорногорія) - 2:0
Балкані (Косово) - Жальгіріс (Литва) - 1:1
ТНС (Уельс) - Лінфілд (Північна Ірландія) - 1:0
Лех (Польща) - Карабах (Азербайджан) - 1:0
Шемрок Роверс (Ірландія) - Хіберніанс (Мальта) - 3:0
Шкупі (Македонія) - Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) - 3:0

Середа, 6 липня

Тобол (Казахстан) – Ференцварош (Угорщина) - 0:0
ХІК (Фінляндія) – РФШ (Латвія) - 1:0
Буде-Глімт (Норвегія) - Клаксвік (Фарерські острови) - 3:0
Дюделанж (Люксембург ) - Тірана (Албанія) - 1:0
Зрінський (Боснія та Герцеговина) - Шериф (Молдова) - 0:0
Марібор (Словенія) - Шахтар Солігорськ (Білорусь) - 0:0
Слован (Словаччина) - Динамо Батумі (Грузія) - 0:0


Попередній раунд

Вівторок, 21 червня

Ла-Фіоріта (Сан-Марино) - Інтер Ексальдес (Андорра) - 1:2
Левадія (Естонія) - Вікінгур Рейк'явік (Ісландія) - 1:6

П'ятниця, 24 червня

Інтер Ексальдес (Андорра) - Вікінгур Рейк'явік (Ісландія) - 0:1


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK