Боруссія Дортмунд стартувала у Лізі чемпіонів з перемоги над Копенгагеном

Німецький клуб розгромив опонента на своєму полі.
2022 г., 6 вересня, 21:35
Борусія - Копенгаген / Getty Images

У вівторок, 6 вересня, у рамках першого туру групи G Ліги чемпіонів Боруссія Дортмунд приймала Копенгаген.

Команди розпочали зустріч зі створення гострих моментів біля воріт суперника, однак за кілька хвилин господарі стали більше володіти м'ячем і взяли гру під свій контроль.

У середині тайму Марко Ройс після сольного проходу відкрив рахунок голам. Німець обіграв кількох опонентів і низом відправив м'яч у ворота Копенгагена.

Подвоїли "джмелі" свою перевагу під завісу першої 45-хвилинки. На цей раз вдалу комбінацію завершив Рафаел Геррейру.

У другому таймі дортмундці продовжили домінувати на полі, володіючи м'ячем та створюючи чимало моментів біля воріт Метью Райана. Старання Борусії було винагороджено під завісу зустрічі, коли Джуд Беллінгем встановив фінальний рахунок 3:0.

Боруссія Дортмунд - Копенгаген 3:0

Голи: Ройс, 35, Геррейру, 42, Беллінгем, 83

Боруссія Д: Майєр – Менье, Зюле, Шлоттербек, Геррейру – Роте, Вольф, Ройс, Азар (Рейна, 23), Брандт, Озджан (Джан, 66), Беллінгем – Модест (Мукоко, 66)

Копенгаген: Райан – Дікс (Йелерт, 81), Хочолава (Бойлесен, 81), Вавро, Крістіансен – Фальк, Зека (Соренсен, 72), Лерагер – Классон, Корнеліус, Дарамі (Харальдссон, 60)

Попередження: Хочолава, Лерагер.