РБ Лейпциг - Шахтар 1:4 Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

ISPORT представляє відео забитих м’ячів та небезпечних моментів поєдинку Ліги чемпіонів.
2022 г., 7 вересня, 00:34
РБ Лейпциг - Шахтар / Getty Images

В рамках першого туру групового раунду Ліги чемпіонів донецький Шахтар на виїзді зустрівся з німецьким колективом РБ Лейпциг.

Головний тренер "гірників" Ігор Йовічевич трохи здивував зі стартовим складом, випустивши з перших хвилин новачка Мар'яна Шведа на позиції правого вінгера, а іншого новенького – Олександра Зубкова – на позиції центрального нападаючого.

Перший гол у цій зустрічі забив Шахтар.  Помилкою голкіпера вдало скористався вінгер донецького клубу Мар'ян Швед.

"Бикам" у другій половині зустрічі вдалося зрівняти рахунок.  Сімакан відновив паритет у матчі на 57-й хвилині.

Вже наступною атакою Шахтар вийшов уперед. Мудрик після сольного проходу флангом віддав точний пас на Шведа, який, не без допомоги рикошету, оформив дубль і знову наблизив донецький клуб до перемоги.

На цьому Шахтар не зупинився. Подвоїв перевагу клубу Михайло Мудрик, який реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером.

Поставив крапку у цій зустрічі гол Траоре.  Донецький клуб обіграв суперника з рахунком 4:1.

РБ Лейпциг - Шахтар 1:4
Голи: Сімакан, 57 - Швед, 16, 58, Мудрік, 76, Траоре, 85

РБ Лейпциг: Гулачі – Сімакан, Діалло, Орбан, Хальстенберг (Раум, 46) – Лаймер (Айдара, 82), Шлагер (Генріхс, 70) – Собослаї, Нкунку – Сілва, Вернер (Форсберг, 70).

Шахтар: Трубін – Тейлор, Бондар, Матвієнко, Конопля – Степаненко – Швед (Петряк, 62), Бондаренко (Джурасек, 62), Судаков, Мудрік – Зубков (Траоре, 70).

Попередження: Сімакан - Конопля, Трубін, Джурасек

Разом із Шахтарем та "биками" у групі F також виступають мадридський Реал та шотландський клуб Селік, які проводять свій матч паралельно з цим.