Дубль Мбаппе приніс ПСЖ перемогу над Ювентусом

Парижани стартували в єврокубках із непростого тріумфу над туринцями.
2022 г., 6 вересня, 23:52
ПСЖ - Ювентус  / Getty Images
ПСЖ - Ювентус / Getty Images

У вівторок, 6 вересня, у рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів ПСЖ приймав Ювентус.

Вже на перших хвилинах хвилин матчу господарям вдалося вийти вперед.  Забитим голом відзначився форвард парижан Кіліан Мбаппе.

У середині першого тайму французу вдалося оформити дубль. Хакімі віддав точний пас у штрафний майданчик суперника на нападника ПСЖ, яким Мбаппе вдало скористався, подарувавши своїй команді вагому перевагу.

У другій половині зустрічі гості "прокинулися" та почали активно атакувати ворота Доннарумми. Маккенні, який вийшов на заміну, зумів скоротити відставання і відновивши інтригу в матчі.

У час, що залишився, обидві команди мали чимало моментів, щоб відзначитися голом, проте матч так і завершився перемогою парижан з рахунком 2:1.

ПСЖ - Ювентус 2:1

Голи: Мбаппе, 5, 22 - Маккенні, 53

ПСЖ: Доннарумма – Хакімі (Мукієле, 78), Рамос, Маркіньос, Кімпембе, Мендеш – Верратті (Саншеш, 87), Вітінья (Данілу Перейра, 78) – Мессі (Солер, 84), Неймар, Мбаппе.

Ювентус: Перін – Бонуччі, Даніло, Бремер, Куадрадо (Де Шильо, 74) – Костич, Паредес, Рабйо (Кін, 87), Міретті (Маккенні, 46) – Мілік (Локателлі, 68), Влахович.

Попередження: Бремер, Рамос, Міретті, Верратті, Даніло.