Наполі з розгромним рахунком обіграв Ліверпуль

Неаполітанці створили гучну сенсацію у матчі з англійським грандом.
2022 г., 7 вересня, 23:52
Наполі - Ліверпуль / Getty Images

У середу, 7 вересня, у рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів Наполі приймав Ліверпуль.

У першому таймі неаполітанці вирішили всі питання щодо переможця зустрічі. Спочатку 11-метровий вдало реалізував Зеліньскі, а через деякий час голами відзначилися Ангісса та Сімеоне.

У другому таймі Наполі продовжив штурмувати ворота суперника. Через дві хвилини після свистка Зелінський оформив дубль.

Ліверпуль зміг оговтатись від чергового "нокдауна" від суперника спустять пару миттєвостей. Луїс Діас зумів скоротити відставання від Наполі.

У частину зустрічі, що залишилася, обидві команди мали моменти для того, щоб збільшити або навпаки - скоротити відставання, проте зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 4:1.

Наполі - Ліверпуль 4:1

Голи: Зеліньскі, 5, 47, Ангісса, 31, Сімеоне, 44

Наполі: Мерет - Ді Лоренцо, Ррахмані, Кім Мін Чже, Олівера (Маріу Руй, 74) - Лоботка, Зеліньскі (Елмаз, 74), Замбо-Ангісса - Політано (Лосано, 58), Осімхен (Сімеоне, 41), Кварацхелія (Дзербін, 57).

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнолд, ван Дейк, Гомес (Матип, 46), Робертсон - Мілнер (Тьяго Алькантара, 63), Фабіньо, Еліотт (Артур, 77) - Фірміно (Нуньєс, 62), Салах (Диогу Жота, 63), Діас.

Попередження: Мілнер, Ван Дейк, Ррахмані.