Спортінг - Тоттенгем 2:0 Відео голів і огляд матчу Ліги чемпіонів

До вашої уваги найяскравіші моменти єврокубкового поєдинку.
2022 г., 14 вересня, 07:50
Спортінг обіграв Тоттенгем / Getty Images

У вівторок, 13 вересня, Спортінг у другому турі групового раунду Ліги чемпіонів приймав на своєму полі Тоттенгем.

Португальська команда впоралася із фаворитом протистояння, вирвавши перемогу з рахунком 2:0 на останніх хвилинах поєдинку.

Лондонці могли відкрити рахунок у зустрічі наприкінці першого тайму, але гол Рішарлісона було скасовано через офсайд. Господарі поля змогли вразити ворота суперника на 90-й хвилині зусиллями Паулінью, а в компенсований час Артур Гомеш закріпив перевагу лісабонців.