Мілан обіграв на своєму полі Динамо Загреб

Італійський колектив здобув упевнену перемогу над суперником.
2022 г., 14 вересня, 21:46
ФК Мілан / Getty Images

У середу, 14 вересня, у рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів Мілан приймав Динамо Загреб. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Перший забитий м'яч на глядачів довелося чекати цілих 45 хвилин. Під завісу тайму голом відзначився форвард Мілана Олів'є Жиру.

Друга половина зустрічі розпочалася із забитого голу господарів. Салемакерс відзначився голом із передачі Леау.

Гості також не стояли осторонь і згодом відповіли голом Оршича. Здавалося, що в Загреба з'явилася надія на нічию, проте це не так.

Мілан прибрав усі питання щодо переможця в середині тайму, забивши на 77 хвилині. Побега приніс своїй команді символічну перемогу.

Мілан – Динамо Загреб 3:1

Голи: Жиру, 45, Салемакерс, 47, Втечі, 77 - Оршич, 56

Мілан: Меньян – Калабрія, Калулу, Томорі, Ернандес – Тоналі (Побега, 67), Беннасер (Крунич, 78), Салемакерс (Месіас, 78), Діас (Дест, 78), Леау – Жиру (Де Кетеларе, 67).

Динамо Загреб: Лівакович – Любичич, Періч, Шутало, Ристовські (Дрмич, 78), Мохаррамі (Шпікіч, 63) – Іванушець, Мішич, Адемі – Петкович (Батурина, 84), Оршич (Марін, 84).

Попередження: Оршич.