Ювентус - Бенфіка 1:2 Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 15 вересня, 08:54
Ювентус - Бенфіка: Відео голів / Getty Images

У рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів Ювентус на своєму полі поступився Бенфіці (1:2).

На старті зустрічі туринський клуб вийшов уперед завдяки голу Міліка. Португальська команда зуміла відновити паритет ще до перерви, реалізувавши пенальті. Автором точного удару став Маріу.

У другому таймі команди продовжили показувати атакуючу гру, в якій сильнішою виявилася Бенфіка. Давид Нерес на 55-й хвилині забив другий у ворота Ювентуса, який наприкінці так і не зміг уникнути поразки.