Челсі розгромив Мілан, реабілітувавшись за попередні невдачі

Підопічні Грема Поттера досить легко здобули три очки.
2022 г., 6 жовтня, 00:06
Челси / Getty Images

У середу, 5 жовтня, у Лондоні на Стемфорд Брідж відбувся матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів, у якому Челсі здобув переконливу перемогу над Міланом з рахунком 3:0.

У першому таймі господарі поля вийшли вперед після того, як Веслі Фофана відзначився першим голом з моменту переходу з Лестера.

Після перерви "сині" протягом шести хвилин відвантажили "россонері" ще два голи: постаралися П'єр-Емерік Обамеянг та Ріс Джеймс.

На екваторі групового раунду обидва колективи мають по чотири очки, тоді як Зальцбург очолює таблицю з п'ятьма балами після тяжкої перемоги над Динамо Загребом.

Челсі - Мілан 3:0
Голи: Фофана, 24, Обамеянг, 56, Джеймс, 62.

Челсі: Кепа - Фофана, Сілва, Кулібалі - Джеймс, Лофтус-Чік, Ковачич, Чілвелл - Маунт, Обамеянг, Стерлінг.

Мілан: Татарушану - Дест, Калулу, Томорі, Балло Туре - Беннасер, Тоналі, Крунич, де Кетеларе, Леау - Жиру.

Попередження: Ковачич, Сілва - Крунич, Балло Туре, Томорі.