Голанд продовжує знищувати – норвежець двічі забив Копенагену

Форвард Манчестер Сити вновь отметился в Лиге чемпионов.
2022 г., 6 жовтня, 00:34
Ерлінг Голанд / Getty Images

В рамках третього туру групового раунду Ліги чемпіонів Манчестер Сіті вдома приймав аутсайдера квартету - Копенгаген.

Проблем у "містян" не з'явилось. Їхній головний бомбардир Ерлінг Голанд дуже швидко відкрив рахунок, коли класно відкрився під простріл і в один дотик переправив м'яч в ворота вже на 7-й хвилині.

На 32-й хвилині норвежець знову показав своє неймовірне гольове чуття, коли опинився рівно там, куди відскочив м'яч після сейву голкіпера.

До перери Голанд ще раз встиг злякати ексгравця Шахтаря Хочолаву, який зрізав м'яч у власні ворота, і з почуттям виконаного обов'язку поступитися місцем на полі партнеру.

Ман Сіті в підсумку переміг з рахунком 5:0. Для Голанда ці голи стали вже 4-м та 5-м в цьому розіграші Ліги чемпіонів.