Манчестер Сіті - Копенгаген 5:0 Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 6 жовтня, 07:43
Манчестер Сіті - Копенгаген: Відео голів / Getty Images

У рамках третього туру групового етапу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті на своєму полі розгромив Копенгаген (5:0).

У першому таймі англійський клуб забив тричі: дубль оформив Голанд та автоголом відзначився Хочолава.

Після перерви Манчестер Сіті не зменшив атакуючий потенціал, реалізував ще кілька моментів. Марез та Альварес довели рахунок до непристойного – 5:0.

Копенгаген упродовж всього поєдинку мав пару моментів, але забити гол престижу не зумів.