Вікторія Пльзень - Барселона 2:4 Відео голів матчу 01.11.2022

До вашої уваги огляд поєдинку Ліги чемпіонів.
2022 г., 2 листопада, 10:58
Ферран Торрес відзначився дублем / Getty Images

У вівторок, 1 листопада, Барселона в рамках заключного туру групового раунду Ліги чемпіонів зустрічалася на виїзді з Вікторією Пльзень.

Каталонська команда в результативному поєдинку завдала чеському супернику шостої поразки в квартеті, здобувши перемогу з рахунком 4:2.

У першому таймі підопічні Хаві Ернандеса зуміли двічі вразити ворота Вікторії зусиллями Маркоса Алонсо та Феррана Торреса. Після перерви у складі господарів поля дубль на свій рахунок записав Томаш Хорий, а за "блаугранас" другим голом відзначився Торрес. Остаточний результат зустрічі встановив Пабло Торре.

Барселона, набравши сім очок, посіла третє місце у групі та відправилася в Лігу Європи. Вікторія фінішувала останньою з нулем балів.