Мілан розгромив Зальцбург, здобувши путівку до плей-оф Ліги чемпіонів, Челсі обіграв Динамо Загреб

У групі Е визначилося, хто піде до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, хто продовжить виступи у єврокубках у Лізі Європи, а хто поїде додому.
2022 г., 2 листопада, 23:58
Мілан / Getty Images

У середу, 2 листопада, на Сан-Сіро відбувся матч шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів, у якому Мілан розгромив Зальцбург із рахунком 3:0.

Обидві команди до стартового свистка претендували на другу путівку до плей-оф.

Вже на 14-й хвилині Олів'є Жиру вивів "россонері" вперед. Після перерви протягом 12 хвилин команда Стефано Піолі зуміла ще двічі вразити ворота австрійців зусиллями все того ж Жиру та Раде Круніча. У доданий арбітром час четвертий гол італійців забив Жуніор Мессіас.

Остаточний рахунок зустрічі ознаменував повернення Мілана до плей-офф Ліги чемпіонів.

Милан - Зальцбург 4:0
Голи: Жиру, 14, 57, Круніч, 46, Мессіас, 90+1.

У паралельній зустрічі загребське Динамо не зуміло обіграти невмотивований Челсі. Хорвати за рахунок поразки Зальцбурга мали змогу вийти до плей-оф Ліги Європи.

На 7-й хвилині Динамо подарувало своїм фанатам надію на продовження єврокубків, проте наступні голи Рахіма Стерлінга та Дениса Закарії зруйнували її.

Челсі - Динамо Загреб 2:1
Голи: Стерлінг, 18, Закарія, 30 - Петкович, 7.