Група H: ПСЖ обіграв Ювентус, але втратив перше місце через божевілля Бенфіки в Ізраїлі

Лісабонці останньої миті обійшли паризький гранд.
2022 г., 3 листопада, 00:12
Маккабі Хайфа - Бенфіка

У шостому турі групового етапу ЛЧ у квартеті H вирішувалася доля путівки до Ліги Європи та першого місця у групі

На те, щоб завершити групову стадію на першому рядку у квартеті претендували Бенфіка та ПСЖ.

Відповідно, за продовження євровесни у другому єврокубку за значимістю заочно змагалися Ювентус та Маккабі.

"Стара Синьйора" не змогла перемогти у своєму матчі, поступившись ПСЖ з рахунком 1:2.

Після перерви рахунок був рівним. Голами обмінялися Кіліан Мбаппе та Леонардо Бонуччі.

У другому таймі крапку у поєдинку встановив португальський захисник Нуну Мендеш.

Ювентус - ПСЖ 1:2

Голи: Бонуччі, 39 – Мбаппе, 13, Мендеш, 69.

У Хайфі ж розгорнувся справжній трилер, незважаючи на те, що дивлячись на рахунок так не здається.

Маккабі виявився знищений португальською Бенфікою в рідних стінах. Поєдинок в Ізраїлі закінчився перемогою гостей із розгромним рахунком 1:6.

Голи забивали Рамуш, Муса, Алекс Гримальдо, Рафа Сілва, Енріке Араухо та Жоау Маріу. У складі господарів поля голом престижу відзначився Тьярон Шери

Завдяки останньому забитому м'ячу вже у компенсований час "орли" обігнали парижан у турнірній таблиці через більшу кількість голів на виїзді.

Маккабі - Бенфіка 1:6

Голи: Шері, 26 - Рамуш, 20, Муса, 59, Гримальдо, 69, Рафа Сілва, 73, Енріке Араухо 88, Жоау Маріу, 90+3.