Тоттенгем - Мілан: дивитися онлайн-трансляцію матчу Ліги чемпіонів

На ISPORT.ua доступна онлайн-трансляція поєдинку між Тоттенгемом і Міланом у Лізі чемпіонів.
2023 г., 8 березня, 08:45
Мілан / Getty Images

У середу, 8 березня, продовжиться головний клубний турнір Європи - Ліга чемпіонів. У рамках 1/8 фіналу турніру Тоттенгем (Англія) на своєму полі прийме Мілан (Італія).

У першому поєдинку мінімальну перемогу здобув італійський гранд, що збільшує шанси на прохід до наступного етапу змагання.

Дивитися онлайн-трансляцію матчу Тоттенгем - Мілан

Трансляція 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Тоттенгемом і Міланом буде доступна в цій новині 8 березня і почати дивитися її онлайн можна з 22:00 за Києвом.

Онлайн трансляція відбуватиметься на платформі MEGOGO.

Груповий етап Мілан і Тоттенгем пройшли успішно. Італійський клуб посів друге місце, будучи в одній групі з Челсі, Зальцбургом і Динамо Загреб. Підопічні Стефано Піолі за шість турів набрали десять очок.

Що стосується англійців, то колектив Антоніо Конте виграв групу, в якій були Айнтрахт, Спортинг і Марсель. Тоттенгем за шість ігор набрав 11 очок.

У своїй історії команди зустрічалися сім разів до поточного протистояння в плей-офф Ліги чемпіонів. Зараз на рахунку Мілана одна перемога, п'ять перемог у Тоттенхема, а також двічі команди грали внічию.

Долю першої зустрічі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів вирішив єдиний гол, автором якого став Браїм Діаз.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Мілан Тоттенгем