Боруссія Д - Челсі 1:0 Відео голу та найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів 15.02.2023

До вашої уваги найяскравіші моменти протистояння.
2023 г., 16 лютого, 00:27
Боруссія Дортмунд обіграла Челсі / Getty Images

У рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Боруссія Дортмунд на своєму полі приймала Челсі.

Єдиний гол у поєдинку було забито у другому таймі, а його автором став футболіст німецького клубу Адеємі. Півзахисник вирвався в контратаку в середині другого тайму, обіграв Енцо та Кепу, після чого відправив м'яч у порожні ворота.

Лондонський клуб за участю Михайла Мудрика створив кілька моментів, але реалізувати їх не зумів.