Гвардіола: Якщо від нас чекали перемоги 4:0, то вибачайте, нам це було не під силу

Тренер Манчестер Сіті оцінив нічийний результат виїзного матчу з Лейпцигом.
2023 г., 23 лютого, 08:58
Хосеп Гвардіола / Getty Images

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола підсумував нічию в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Лейпцига (1:1).

Англійська команда вела в рахунку з мінімальною перевагою, але на 70-й хвилині поєдинку не змогла втримати переможний результат.

"Ми не зробили кроку вперед у другому таймі. Вони стали пресингувати ще вище. Але ми правильно відреагували на пропущений м'яч і добре провели останні 20 хвилин.

У нас були гарні моменти як у першій, так і в другій половині. Нічию можна вважати гарним результатом.

Я задоволений, як ми зіграли у цьому матчі, не лише першим таймом. Багато сильних команд уже вилетіли з цього турніру. Якщо від нас чекали перемоги 4:0 тут, то вибачайте. Нам це було не під силу", - наводить слова Гвардіоли офіційний сайт УЄФА з посиланням на BT Sport.

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів і огляд матчу Ліги чемпіонів Лейпциг - Манчестер Сіті (1:1).