"По-справжньому гарна гра": Гвардіола оцінив побиття Лейпцига у Лізі чемпіонів

Манчестер Сіті відправив у ворота суперника сім м'ячів без відповіді.
2023 г., 15 березня, 08:57
Хосеп Гвардіола / Getty Images

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола поділився емоціями від розгромної перемоги над Лейпцигом у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Після виїзної нічиєї 1:1 у першій зустрічі англійський клуб у другому поєдинку знищив суперника з рахунком 7:0 із пентатриком Ерлінга Голанда.

"Голанд? П'ять за 60 хвилин! Неймовірний хлопець, величезний талант. Потужність, психологія - він природжений переможець.

Це була по-справжньому гарна гра від кожного з нас від першої хвилини до кінця. Ми дуже добре діяли і з м'ячем, і без нього. Забили багато.

Ерлінг був приголомшливий, але і взагалі кожен зіграв надзвичайно", - наводить слова Гвардіоли офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і огляд матчу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті - Лейпциг (7:0).