Реал - Ліверпуль 1:0 Відео голу і найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів 13.03.2023

На ISPORT.ua доступний відеоогляд найяскравіших подій поєдинку.
2023 г., 16 березня, 00:26
Реал - Ліверпуль / Getty Images

У середу, 15 березня, в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Реал на своєму полі приймає Ліверпуль.

У першому таймі команди створили серію моментів, проте до голу були ближчими підопічні Карло Анчелотті.

Після перерви "вершкові" зуміли відзначитися, а автором голу став Карім Бензема, який скористався передачею Вінісіуса.

У кінцівці Ліверпуль міг зрівняти, але не уникнув поразки, - 0:1.