Наполі - Айнтрахт 3:0 Відео голів і найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів 15.03.2023

На ISPORT.ua доступний відеоогляд найяскравіших подій поєдинку.
2023 г., 16 березня, 00:18
Наполі - Айнтрахт / Getty Images

У середу, 15 березня, в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Наполі на своєму полі приймає Айнтрахт.

Наприкінці першого тайму італійська команда зуміла вийти вперед. Нападник господарів Віктор Осімген головою замкнув подачу, яку виконав Політано.

На старті другої половини зустрічі форвард оформив дубль, замкнувши простріл Ді Лоренцо. За кілька хвилин Наполі довів рахунок до розгромного - Зелінські реалізував пенальті.