Реал - Челсі 2:0 Відео голів та найкращих моментів матчу 12.04.2023 Ліги чемпіонів

Мадридський колектив вийшов уперед у протистоянні зі старими знайомими з Лондона.
2023 г., 13 квітня, 00:17
Реал - Челсі / Getty Images

У середу, 12 квітня, у рамках першого чвертьфінального поєдинку Ліги чемпіонів зійшлися мадридський Реал та лондонський Челсі.

Рахунок у матчі було відкрито на 21-й хвилині, коли Карім Бензема опинився першим на добиванні після спроби удару у виконанні Вінісіуса Жуніора.

Після перерви Бен Чілуелл достроково вирушив на повторний відпочинок, отримавши червону картку. А крапку у грі поставив Марко Асенсіо на 74-й хвилині.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Реал Мадрид - Челсі у чвертьфіналі Ліги чемпіонів:

Реал - Челсі 2:0
Голи: Бензема, 21, Асенсіо, 74.

Володіння м'ячем: 53% - 47%
Удари: 18 - 8
Удари в площину: 9 - 3
Фоли: 10 - 10
Очікувані голи (xG): 2.52 - 0.89

Реал: Куртуа - Карвахаль, Мілітао, Алаба, Камавінга (Рюдігер, 71) - Вальверде, Кроос (Чуамені, 84), Модріч (Себальос, 81) - Родріго (Асенсіо, 71), Бензема, Вінісіус.

Челсі: Аррісабалага - Кулібалі (Кукурелья, 55), Сілва (Маунт, 75), Фофана - Джеймс, Канте (Галлагер, 75), Фернандес, Ковачіч, Чілвелл - Стерлінг (Гаверц, 65), Фелікс (Чалоба, 65).

Попередження: Камавінга, Мілітао, Кравахаль - Фофана.