Челсі - Реал 0:2: огляд матчу та результат гри 18.04.2023

Мадридський клуб на виїзді здобув впевнену перемогу.
2023 г., 18 квітня, 23:53
Челсі - Реал / Getty Images

У вівторок, 18 квітня, в рамках матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Челсі зустрічався з Реалом. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:0.

Перший тайм команди провели на рівні. Обидва клуби створювали небезпечні моменти біля воріт суперника, проте на вирішальній стадії гравцям постійно не вистачало точності.

Вже у другій половині зустрічі гості змогли вийти наперед. На 58-й хвилині Вінісіус віддав точний пас на Родріго, який відзначився забитим м'ячем.

Під завісу зустрічі той самий бразилець знову вразив ворота Кепи. Цього разу на Родріго асистував Федеріко Вальверде, чим допоміг вінгеру оформити дубль та встановити фінальний рахунок.

Зазначимо, український вінгер Челсі Михайло Мудрик вийшов на поле лише на 67-й хвилині, не відзначившись за відведений йому час результативними діями.

Таким чином, у 1/2 фіналу Ліги чемпіонів Реал зустрінеться з переможцем пари Баварія - Манчестер Сіті.