Баварія - Манчестер Сіті 1:1 відео голів та найкращих моментів матчу 19.04.2023 Ліги чемпіонів

Команда Пепа Гвардіоли здобула мінімально необхідний результат для виходу в наступну стадію турніру.
2023 г., 20 квітня, 00:28
Баварія - Манчестер Сіті / Getty Images

У Мюнхені на Альянц Арені відбувся матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, у якому місцева Баварія приймала у гостях Манчестер Сіті.

Вже в першому таймі англійці могли вийти вперед, але Ерлінг Голанд не зумів реалізувати пенальті, відправивши м'яч вище поперечини. Але на початку другої половини норвежець реабілітувався, вивівши свою команду вперед.

Господарі поля все ж таки забили хоча б один гол у цьому протистоянні. Під завісу зустріч Джошуа Кімміх виявився точнішим, ніж Голанд, реалізувавши пенальті.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Баварія - Манчестер Сіті у чвертьфіналі Ліги чемпіонів:

Баварія - Манчестер Сіті 1:1 (за сумою двох матчів 1:4)
Голи: Кімміх, 83 (пен.) -  Голанд, 57.

Володіння м'ячем: 55% - 45%
Удари: 16 - 5
Удари в влощину: 5 - 2
Фоли: 12 - 11
Очікувані голи (xG): 2.32 - 1.41

Баварія: Зоммер - Павар (Станішич, 77), Упамекано, Де Лігт, Канселу (Девіс, 63) - Кімміх, Горецка, Сане (Мане, 63), Мусіала (Мюллер, 71), Коман - Чупо-Мотінг (Тель, 71).

Манчестер Сіті: Едерсон - Аканджі, Діаш, Аке (Ляпорт, 66) - Стоунз, Родрі, Сілва, Де Брюйне (Вокер, 88), Гюндоган, Гріліш - Голанд (Альварес, 84).

Попередження: Канселу, Упамекано, Кімміх, Павар, Станішич - Едерсон, Гюндоган, Аке, Ляпорт.

На 38-й хвилині Ерлінг Голанд (Манчестер Сіті) не реалізував пенальті.