Реал Мадрид - Манчестер Сіті відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів 09.05.2023

До вашої уваги найкращі моменти поєдинку головного клубного турніру Європи.
2023 г., 10 травня, 00:39
Реал - Манчестер Сіті / Getty Images

У рамках півфіналу Ліги чемпіонів Реал зустрівся з Манчестер Сіті.

Саме "вершкові" забили першими. На 35 хвилині відзначився голом Вінісіус Жуніор.

Камавінга з флангу віддав передачу на бразильця, а той, не довго думаючи, пробив з-за меж штрафного у верхній кут воріт. Едерсон хоч і зреагував на удар, але відбити його не зумів.

Манчестер Сіті вже після перерви зміг зрівняти рахунок. Все той же Камавінга цього разу віддав неточну передачу, яку перехопив Родрі. Іспанець відпасував на Гріліша, той перевів м'яч на Гюндогана, а той покотив під дальній удар Де Брюйне, який і відновив паритет.

На цьому команди й зупинилися, розійшовшись миром у першому поєдинку. Друга зустріч відбудеться за тиждень, 17 травня, о 22:00 за Києвом.