Манчестер Сіті - Реал 4:0 відео голів та найкращих моментів матчу 17.05.2023 Ліги чемпіонів

Команда Пепа Гвардіоли каменю на камені не залишила свого іспанського опонента.
2023 г., 18 травня, 00:55
Манчестер Сіті - Реал / Getty Images

У середу, 17 травня, у Манчестері на Етіхаді в рамках півфіналу Ліги чемпіонів зійшлися місцевий Сіті та мадридський Реал.

Ще в першому таймі господарі поля організували для себе комфортну перевагу завдяки дублю у виконанні Бернарду Сілви.

Після перерви "бланкос" спробували перевернути перебіг поєдинку, але нічого подібного не вийшло. У результаті Сіті забив ще двічі: автоголом відзначився Едер Мілітао, а у доданий час остаточний рахунок зустрічі встановив Хуліан Альварес.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Манчестер Сіті - Реал Мадрид у півфіналі Ліги чемпіонів:

Манчестер Сіті - Реал 4:0 (за підсумками двох матчів 5:1)
Голи: Сілва, 23, 37, Мілітао, 76 (аг), Альварес, 90+1.

xG: 1.78 - 0.37
Володіння м'ячем: 61% - 39%
Удари: 15 - 6
Удари в площину: 7 - 3

Манчестер Сіті: Едерсон - Вокер, Діаш, Аканджі - Стоунз, Родрі, Сілва, Де Брюйне (Фоден, 84), Гюндоган (Марез, 79), Гріліш - Голанд (Альварес, 89).

Реал: Куртуа - Карвахаль (Васкес, 79), Мілітао, Алаба, Камавінга (Чуамені, 79) - Вальверде, Кроос (Асенсіо, 70), Модріч (Рюдігер, 63) - Родріго (Себальос, 79), Бензема, Вінісіус.

Попередження: Діаш, Гюндоган, Гріліш - Карвахаль, Камавінга.