Шахтар - Порту: відео голів та огляд матчу 19.09.2023

До вашої уваги забиті м'ячі та огляд поєдинку Ліги чемпіонів.
2023 г., 20 вересня, 00:50
Шахтар - Порту / Getty Images

У середу, 19 вересня, у рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар зустрівся із Порту.

Вже після першого тайму команди змогли порадувати вболівальників великою кількістю голів, проте раділи фанати португальців.

Протягом семи хвилин було забито три голи. Спочатку Галено вивів гостей уперед, після чого Келвіл Келсі зрівняв рахунок. Через кілька хвилин "дракони" знову вийшли вперед.

На цьому команди не зупинилися і Порту в середині тайму пішов у відрив. Мехді Таремі також вписав своє ім'я табло.

У другій половині команди голами не відзначилися, через рахунок рахунок залишився колишнім - 1:3.