Бенфіка - Зальцбург 0:2: огляд матчу та результат гри 20.09.2023

Перший матч за "орлів" у єврокубках завершився для українця невдалим результатом.
2023 г., 21 вересня, 00:01
Вилучення Антоніо Сілви / Getty Images

У середу, 20 вересня, в Лісабоні на Ештадіу да Луж відбувся поєдинок першого туру групи D Ліги чемпіонів, в якому зійшлися Бенфіка та Зальцбург.

Матч розпочався з того, що Анатолій Трубін, який вийшов у стартовому складі, "привіз" пенальті у свої ворота, який, на щастя, не був реалізований Карімом Конате.

Але українець радів не так вже й довго. Через десять хвилин Антоніо Сілва у своїй штрафній рукою зупинив м'яч, за що побачив перед собою червону картку.

З другим пенальті австрійці не були такими марнотратними - Роко Шимич виявився точним з "позначки".

Незважаючи на рахунок та вилучення, португальці продовжили грати, наче нічого й не сталося.

Вони мали хороші можливості відігратися, але натомість на старті другого тайму вони пропустили другий гол, цього разу від Оскара Глуха.

Перевагу в рахунку та гравцях Зальцбург не втратив і довів справу до логічного кінця, перемігши Бенфіку з рахунком 2:0.

Статистика матчу Бенфіка - Зальцбург першого туру групового етапу Ліги чемпіонів

Бенфіка - Зальцбург 0:2
Голи: Шимич, 15 (пен.), Глух, 51.

На 3-й хвилині Карім Конате (Зальцбург) не реалізував пенальті (вище воріт).

Очікувані голи (xG): 1,63 - 3,37
Володіння м'ячем: 55% - 45%
Удари: 17 - 13
Удари в площину: 7 - 4
Фоли: 9 - 19

Бенфіка: Трубін - Ба, А. Сілва, Отаменді, Аурснес - Кокчу (Шикінью, 72), Невес, Маріу (Морату, 16), Р. Сілва (Гувея, 84), Ді Марія (Нерес, 72) - Муса (Тенгстедт, 84).

Зальцбург: Шлагер - Дедич, Байду (Соле, 71), Павлович (Пйонтковскі, 89), Терзич - Бідструп, Гурна-Дуат, Глух (Сучич, 71), Чергорд - Конате (Койта, 59), Шимич (Ратков, 71).

Попередження: Трубін, Р. Сілва, Отменді - Гурна-Дуат, Байду, Шимич, Койта.