Наполі здолав Брагу, Інтер та Реал Сосьєдад розійшлися миром

До вашої уваги результати матчів головного єврокубкового турніру.
2023 г., 21 вересня, 00:18
Брага - Наполі / Getty Images

У середу, 20 вересня, в рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів відбулися одразу два матчі.

У першій грі Брага приймала Наполі. Неаполітанці змогли здобути досить непросту перемогу з рахунком 2:1.

Підсумковим голом став забитий м'яч гостей на 88-й хвилині, який приніс їм перші три очки.

Брага - Наполі 1:2

Голи: Брума, 84 - Ді Лоренцо, 45+1, Ніакате, 88 автогол

У паралельному матчі Реал Сосьєдад зустрічався з Інтером. Команди після 90 хвилин напруженої боротьби розійшлися миром із рахунком 1:1.

На забитий м'яч Браїса Мендеса "нерадзуррі" відповіли пізнім голом Лаутаро Мартінеса.

Реал Сосьєдад - Інтер 1:1

Голи: Мендес, 4 - Мартінес, 87