Копенгаген - Баварія 1:2 відео голів та найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів 03.10.2023

"Ротен" не без проблем ЗАРОБИЛИ чергові три очки на груповому етапі турніру.
2023 г., 4 жовтня, 07:32
Томас Мюллер / Getty Images

У вівторок, 3 жовтня, на Паркені відбувся матч другого туру групи А Ліги чемпіонів, у якому Копенгаген приймав Баварію.

Після безгольового першого тайму команди забили одразу три голи у другій 45-хвилинці. Причому першими відзначились господарі поля – точний удар на рахунку Лукаса Лерагера.

Проте гості досить швидко відігралися завдяки голу Джамала Мусіали. А ближче до завершення поєдинку перемогу для німців вирвав Матіс Тель.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Копенгаген - Баварія у другому турі Ліги чемпіонів:

Копенгаген - Баварія 1:2
Голи: Лерагер, 56 - Мусіала, 67, Тель, 83

• Очікувані голи (xG): 0,49 – 0,65
  • Володіння м'ячем: 46% - 54%
  • Удари: 18 – 10
  • Удари у ворота: 2 - 4