Тренер Бенфіки: Трубін зіграв добре, але в Інтера було надто багато моментів

Наставник лісабонців проаналізував поразку в матчі Ліги чемпіонів.
2023 г., 4 жовтня, 14:36
Анатолій Трубін / Getty Images

Головний тренер Бенфіки Рогер Шмідт висловився щодо поразки від Інтера в матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Ворота лісабонців у цьому поєдинку захищав українець Анатолій Трубін, а його команда поступилася з рахунком 0:1.

"Перший тайм був рівним, у нас були гарні моменти, хороші виходи з оборони в атаку, але ми приймали не найкращі рішення. Нам не пощастило - ми заслужили на пенальті, але я не розумію, чому цей епізод не переглянули.

У другому таймі вони контролювали гру, багато прострілювали, дуже складно оборонялися та забили гол. Вони заслужили перемогу, тому що у них було більше можливостей і вони були сильнішими за нас.

Водночас наш воротар Трубін зіграв добре, але у них було надто багато моментів і вони дуже легко виграли. Але вони забили всього один гол, а ми намагалися робити все можливе до кінця", - наводить слова Шмідта A Bola.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голу та найкращих моментів матчу Інтер - Бенфіка (1:0).

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!