"Це незрозуміло": тренер Антверпена оцінив поразку від Шахтаря

Марк ван Боммел висловився про неймовірний камбек "гірників".
2023 г., 4 жовтня, 22:45
Марк ван Боммел / ФК Шахтер Донецк

Головний тренер Антверпена Марк ван Боммел підбив підсумки поразки від Шахтаря (2:3) у рамках Ліги чемпіонів.

Фахівець вважає, що його команда припустилася низки грубих помилок, чим скористався донецький клуб.

"Це була історія двох таймів матчу. Наш перший тайм був фантастичним. Шахтар щосили намагався отримати хоч якийсь контроль, ми мали перевагу в центрі поля і повністю контролювали гру. У другому таймі ми не змогли зберегти колишній настрій. Перший гол у наші ворота став початком низки невдалих подій.

У той момент не було причин панікувати, але пропущений перший гол розчарував. Це дозволило їм набрати обертів. Третього голу не повинно було статися. Цього штрафного удару можна було уникнути. Ми старалися. Ми намагалися повернутися в гру, але не змогли повернути собі домінування, яке в нас було в першому таймі.

Я навіть не можу пригадати, коли востаннє ми пропустили три голи, за винятком матчу з Барселоною. Це дуже незвично. Це майже незрозуміло. У першому таймі ми повністю контролювали ситуацію, але в другому таймі ця перевага зникла, почасти через швидкий гол. У нас був шанс повернутися в гру з потенційним третім голом, але цього не сталося. На цьому рівні штрафний удар, який забивається ось так, це деталі, які можуть визначити хід матчу", - зазначив тренер.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів та огляд матчу.