Барселона - Шахтар 2:1 відео голів і найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів 25.10.2023

Не найгірший дебют нового тренера.
2023 г., 25 жовтня, 23:09
Барселона - Шахтар / Getty Images

У середу, 25 жовтня Барселона приймає донецький Шахтар у рамках групового етапу Ліги чемпіонів.

На 28-й хвилині поєдинку Барселона нарешті розпечатала ворота Різника, відзначився Ферран Торрес. Незважаючи на підозри на офсайд, гол було зараховано. А одразу після цього дальнім ударом у праву дев'ятку подвоїв рахунок Фермін Лопес.

У другому таймі Шахтарю вдалося відіграти один м'яч завдяки Судакову. Азаров вивів Георгія на побачення з голкіпером і хавбек не змарнував свій шанс. Мінімальна і не дуже проста перемога Барселони.

До вашої уваги відео голів і найкращих моментів матчу Барселона - Шахтар у третьому турі Ліги чемпіонів: