Атлетіко - Селтік 6:0 відео голів та найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів 07.11.2023

Кімнада Дієго Сімеоне каменю на камені не залишила від свого суперника.
2023 г., 8 листопада, 00:52
Альваро Мората та Антуан Грізманн / Getty Images

У Мадриді на Цівітас Метрополітано пройшов матч четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів, у якому Атлетіко приймав Селтік.

Вже на шостій хвилині Антуан Грізманн вивів "матрацників" уперед, після чого шотландці залишилися в меншості через грубу гру у виконанні Дайзена Маеди.

Ще до перерви господарі поля подвоїли перевагу зусиллями Альваро Морати. А у другому таймі Атлетіко катком пройшовся по опоненту, відправивши у ворота Джо Харта ще чотири голи: Грізманн і Мората оформили по дублю, ще по одному голу додали Самуель Ліно та Сауль Ньїгес.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Атлетіко - Селтік у четвертому турі Ліги чемпіонів:

Атлетіко - Селтік 6:0
Голи: Грізманн, 6, 60, Мората, 45+2, 76, Ліно, 66, Сауль, 84.

Очікувані голи (xG): 3,36 - 0,01
Володіння м'ячем: 60% - 40%
Удари: 26 - 1
Удари в площину: 12 - 1
Фоли: 10 - 5

Атлетіко: Облак - Хіменес (Сеюнджю, 77), Вітсель, Ермосо - Моліна (Аспілікуета, 71), Барріос (Льоренте, 46), Коке, Грізманн (Сауль, 64), Рікельме (Ліно, 64) - Корреа, Мората.

Селтік: Харт - Джонстон, Картер-Вікерс, Скейлс, Тейлор - Бернарду (Тернбулл, 61), МакГрегор (Івата, 71), О'Райлі (Хольм, 46) - Пальма (О Хен Гю, 46), Фурухасі (Хен Джун Ян, 61), Маеда.