Копенгаген - Манчестер Юнайтед 4:3 відео голів та найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів 08.11.2023

Команда Еріка тен Хага зазнала вже дев'ятої поразки в нинішньому сезоні.
2023 г., 9 листопада, 09:20
Копенгаген - Манчестер Юнайтед / Getty Images

У середу, 8 листопада, Копенгаген зустрівся з Манчестер Юнайтед у рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Манкуніанці до кінця першого тайму організували комфортну перевагу завдяки дублю Расмуса Гойлунда. Однак вилучення Маркуса Решфорда перевернуло хід гри - ще до перерви господарі поля зрівняли рахунок.

За 20 хвилин до кінця поєдинку "червоні дияволи" знову вийшли вперед, але й цього разу данці відігралися, а потім і взагалі вирвали перемогу.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Копенгаген - Манчестер Юнайтед у четвертому турі Ліги чемпіонів:

Копенгаген - Манчестер Юнайтед 4:3
Голи: Ельюнуссі, 45, Гонсалвеш, 45+9 пенальті, Лерагер, 83, Барджі, 87 - Гойлунд, 3, 28, Фернандеш, 69 пенальті

Очікувані голи (xG): 2,13 – 3,37
Володіння м'ячем: 49% – 51%
Удари: 17 - 9
Удари у ворота: 8 - 7
Фоли: 9 - 8

Копенгаген: Грабара - Анкерсен (Соренсен, 70), Вавро (Бойлесен, 78), Дікс, Елерт - Лерагер, Фальк, Гонсалвеш (Оскарссон, 70) - Ельюнуссі (Бардагжі, 63), Классон, Ашурі (Ларссон, 7)

Манчестер Юнайтед: Онана – Ван-Бісака, Магвайр, Еванс (Варан, 15), Далот – Мактоміней, Еріксен (Амрабат, 46) – Решфорд, Фернандеш, Гарначо – Гойлунд (Маунт, 84)

Попередження: Вавро - Магуайр