Шахтар - Антверпен: результат матчу

"Гірники" забезпечили собі євровесну.
2023 г., 28 листопада, 21:41
Шахтар - Антверпен / Getty Images

У вівторок, 28 листопада, донецький Шахтар в умовно домашньому матчі приймав Антверпен.

З перших хвилин команди придивлялися одна до одної стримано атакуючи, і вже на 12-й хвилині Матвієнко замкнув передачу Зубкова, відкривши рахунок у матчі. Після горла бельгійський клуб кинув усі сили на те, щоб відігратися, проте захист зумів стримати натиск.

Під кінець першого тайму Судаков міг подвоювати перевагу, але не влучив головою у практично порожні ворота. У другому таймі картина матчу не змінилася, Антверпен намагався тиснути, "Шахтар" впевнено оборонявся і дуже гостро атакував. Двічі в другому таймі бельгійців рятувала поперечина. Підсумковий рахунок так і залишився 1:0, Шахтар зберігає шанси потрапити в плей-оф.