Мілан - Боруссія Д 1:3 відео голів і найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів 28.11.2023

Німецький клуб здобув важливу перемогу на виїзді.
2023 г., 29 листопада, 07:23
Мілан - Боруссія Дортмунд / Getty Images

У рамках п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів Мілан на своєму полі поступився Боруссії Дортмунд (1:3).

Господарі мали нагоду першими відкрити рахунок, проте Жиру не реалізував пенальті. За кілька хвилин "джмелі" отримали право пробити одинадцятиметровий удар - Ройс холоднокровно забив.

До кінця першого тайму Чуквуезе дозволив Мілану зрівняти рахунок. Після перерви німецький гранд забив двічі - Байно-Гіттенс і Адейємі точно реалізували свої моменти. До кінця зустрічі італійці так і не змогли уникнути поразки.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Мілан - Боруссія Д у п'ятому турі Ліги чемпіонів:

Мілан — Боруссія (Дортмунд) 1:3

Голи: Чуквуезе, 37 — Ройс, 10 (пен.), Байно-Гіттенс, 59, Адеємі, 69

Мілан: Меньян — Калабрія, Тіав (Крунич, 53), Томорі, Ернандес — Лофтус-Чік, Адлі (Йович, 77), Рейндерс — Чуквуезе (Траоре, 77), Жиру, Пулішич

Боруссія (Дортмунд): Кобель — Р'єрсон, Гуммельс, Шлоттербек (Озджан, 55), Бенсебаїні — Джан, Забітцер — Мален (Адеємі, 56), Ройс (Брандт, 79), Байно-Гіттенс (Вольф, 66) — Фюллькруг

Попередження: Томорі, 67 — Джан, 90+6

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Мілан Борусія Дортмунд