Лунін з найгіршою оцінкою, Зінченко і Трубін з посередніми: як українці зіграли в Лізі чемпіонів

Гравці збірної України отримали свої оцінки за матчі в ЛЧ.
2023 г., 30 листопада, 09:32
Андрій Лунін / Getty Images

Напередодні три українські футболісти прийняли участь в матчах п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Захисник Арсенала Олександр Зінченко з'явився в стартовому складі і провів на полі перший тайм, в якому його команда просто знищила французький Ланс з рахунком 5:0.

Українець відмітився чудовою точністю передач (92%) і всього раз за 45 хвилин його спробували обіграти, але оборонець не дав цього зробити. Отримав оцінку 6,9 від порталу Whoscored.

Голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін показав круту гру, зробивши п'ять сейвів за матч. Але три пропущені голи, хоча в них і не було вини українця, знизили його оцінку до 6,9.

Набагато гіршою є оцінка іншого воротаря - Андрія Луніна з мадридського Реала. Наполі на часто турбували його і тому в стража воріт всього один сейв на два пропущені голи, що привело до оцінки 5,9 - гірший бал отримав тільки один гравець старту, це представник Наполі Натан.

Нагадаємо, що УЄФА визначила претендентів на кращого гравця тижня, серед яких знайшлося місце партнеру Трубіна.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ліга чемпіонів