Порту - Шахтар 5:3 огляд матчу і результат гри 13.12.2023

"Гірники" втратили шанс зіграти в Лізі чемпіонів, але показали характер.
2023 г., 13 грудня, 23:54
Порту - Шахтар / Getty Images

У рамках заключного матчу групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар на виїзді грає з Порту.

На дев'ятій хвилині "дракони" відкрили рахунок. Еванілсон після передачі партнера скинув у воротарський, де Галено вразив порожні ворота.

Підопічні Маріно Пушича не стали затискатися, а посилили тиск на ворота суперника.

Уже ближче до перерви їхній настрій був виправданий. Степаненко закинув на Зубкова, а той прострілив на Сікана, який і завершив атаку. Примітно, що боковий арбітр заздалегідь підняв прапорець, зафіксувавши офсайд. Гравці Порту зупинилися, а "гірники" дограли момент.

Примітно, що рішення VAR викликало обурення у португальців. Головний тренер Порту Сержіу Консейсан отримав жовту картку за свою поведінку.

До кінця першого тайму Порту зумів забити другий гол. Галено оформив дубль після скидки Пепе.

Після перерви команди продовжили показувати гольову гру. На 62 хвилині Таремі після пасу Галено забив у ближній кут Різнику.

Підопічним Марино Пушича не збиралися здаватися. Сікан отримав м'яч після закидання, добре розібрався у штрафному та прострілив. М'яч потрапив до Еустакіо, який і зрізав круглого у свої ворота. У Шахтаря тільки-но з'явилася надія, як буквально за кілька хвилин Порту забив четвертий. Ветеран Пепе вразив ворота донеччан після передачі найкращого гравця матчу - Галено.

Наприкінці за португальців забив син тренера Порту Консейсау-молодший, який вийшов на поле з лави запасних. "Гірники" ж відповіли голом Егіналду, який також з'явився на полі на останні хвилини зустрічі. Арбітр зафіксував фінальний рахунок - 5:3.

Порту завдяки перемозі вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів, як і Барселона. Шахтар, у свою чергу, виступить у Лізі Європи.

Статистика матчу Порту - Шахтар у Лізі чемпіонів

Порту - Шахтар 5:3
Голи: Галено, 9, 43, Таремі, 62, Пепе, 76, Консейсау, 82 - Сікан, 29, Еустакіо, 73 (аг), Егіналду, 88

Володіння м'ячем: 50%-50%