Антверпен - Барселона 3:2: відео голів і найкращих моментів матчу 13.12.2023

Бельгійці грюкнули дверима в останній грі Ліги чемпіонів.
2023 г., 14 грудня, 00:32
Антверпен переграв Барселону / Getty Images

Бельгійський Антверпен шокував Барселону, здобувши перемогу з рахунком 3:2 в останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Господарі поля відкрили рахунок уже на другій хвилині завдяки голу Вермерена. У першому таймі підопічні Хаві зрівняли - Торрес реалізував свій момент.

Після перерви Антверпен знову повів у рахунку після голу Янссена.

У заключні хвилини Барселона зрівняла рахунок, але вже за хвилину Іленіхена відправив третій м'яч у сітку воріт іспанців. Каталонцям не вистачило часу, щоб уникнути поразки.