Копенгаген - Манчестер Сіті 1:3 відео голів і найкращих моментів матчу 13.02.2024

До вашої уваги огляд поєдинку 1/8 фіналу головного єврокубка.
14 лютого, 00:55
Манчестер Сіті здобув перемогу над Копенгагеном / Getty Images

У вівторок, 13 лютого, Копенгаген зустрічався вдома з Манчестер Сіті у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Містяни", володіючи перевагою впродовж поєдинку, впевнено підтвердили статус очевидного фаворита у цій парі та здобули перемогу з рахунком 3:1.

Манчестер Сіті вийшов уперед уже на десятій хвилині зустрічі після голу Кевіна Де Брюйне. Копенгагену вдалося ненадовго зрівняти рахунок зусиллями Магнуса Матссона, проте перед перервою Бернарду Сілва забив другий м'яч "містян" з передачі Де Брюйне. Крапку в першій частині протистояння команд у компенсований час поставив Філ Фоден, якому асистував усе той же бельгійський хавбек.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Копенгаген - Манчестер Сіті в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

Копенгаген - Манчестер Сіті 1:3

Голи: Матссон, 34 - Де Брюйне, 10, Сілва 45+1, Фоден, 90+2

Копенгаген: Грабара - Єлерт, Вавро, Маккенна, Дікс - Маттсон (Ларссон, 81), Фальк, Гонцалвеш (Гойлунд, 70) - Ашурі (Соренсен, 81), Клаессон (Корнеліус, 55), Ельюнуссі

Манчестер Сіті: Едерсон - Вокер, Діаш, Стоунз, Аке - Родрі - Сілва (Нуньєш, 78), Де Брюйне, Гріліш (Доку, 21), Фоден - Голанд

Попередження: Фальк, 71, Дікс, 74.

Джерело: MEGOGO