ПСВ - Боруссія Дортмунд 1:1 огляд матчу та результат гри 20.02.2024

Доля команд вирішиться у другій грі.
20 лютого, 23:56
ПСВ - Боруссія Дортмунд  / Getty Images
ПСВ - Боруссія Дортмунд / Getty Images

У вівторок, 20 лютого, у рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСВ приймав Борусію Дортмунд. Гра завершилася внічию з рахунком 1:1.

Перший гол у цій зустрічі був забитий у середині першого тайму. Доніел Мален вивів "джмелів" уперед на 24-й хвилині.

Паритет у матчі було відновлено на старті другої половини гри. Форвард Люк де Йонг вдало реалізував 11-метровий удар. Як виявилося пізніше, цей гол був останнім у матчі.

Нагадаємо, матч-відповідь між ПСВ і Боруссією відбудеться 13 березня в Дортмунді на стадіоні Сигнал Ідуна Парк.